מי צריך מתווכת?? חלק ב' – איך השגתי ללקוחות שלי דירה ברחוב הכי מבוקש בשכונה

יש לי חלום.

צילום: תקווה מהבד

בחלומי אני יושבת לי במשרד מואר ויפה, עם קערת פירות ומכונת נספרסו שווה, ואנשים מתקשרים/מגיעים אלי כדי לבקש שאמכור עבורם את דירתם. או שאמצא להם את דירת חלומותיהם. אנחנו יושבים יחד על קפה וסוגרים את כל הפרטים.

המציאות, לצערי, היא שחלק גדול מהמוכרים והקונים חוששים מעבודה עם מתווכ/ת, אפילו מבלי שקבעו פגישת ייעוץ ראשונית כדי להכיר ולבחון את האפשרות. כי דווקא בתהליך כזה חשוב ויקר של מכירה וקניה של דירה, הערך של איש מקצוע מנוסה שזה עיסוקו בוקר וערב הוא עצום.

בפוסט הקודם בסדרה כתבתי את הסיפור על איך פגשתי את בעלי, הפעם אספר לכם איך השגתי ללקוחות שלי דירה מהממת ברחוב הכי מבוקש בשכונה, כדוגמה לערך כזה.

פגשתי את הלקוחות האלה לפני קצת יותר מחצי שנה. הם ניסו כבר שנה למצוא דירה ולא מצאו בדיוק את מה שמתאים להם. היה חשוב להם בית שאפשר לארח בו, שלא יהיה חם מידי, ושיהיה קרוב מספיק לאיפה שהם גרים היום ששם גם החברים שלהם ושל הילדים. ראינו כמה דוגמאות של דירות, הם חשבו, התגבשו, והבינו בדיוק מה הם רוצים: דירה בברוש. למי שלא מכיר – ברחוב הברוש יש 3 בניינים של חברת נבו, שהדירות שם גדולות במיוחד, משודרגות במיוחד, במרכז השכונה, עם ג'ימבורי, ועם מרפסות מפנקות במיוחד של 21-30 מטר. ולכן זה אחד הרחובות הכי מבוקשים בקריית השרון.

צילום: Lili Uzan & Emilie Pery Realestate services

צילום: Lili Uzan & Emilie Pery Realestate services

העניין הוא, שלא כל שבוע יוצאת לשוק דירה בברוש. וספציפית אז כשחיפשנו היו דירות בקומות נמוכות שהם לא רצו, או דירות שראינו ולא התאימו. אז שמרתי לי את פרט המידע הזה שזה מה שהם מחפשים, והם המשיכו בחייהם לחופשת הקיץ ושאר החיים.

וברגע שיצאה הדירה שמתאימה להם בדיוק, התקשרתי ואמרתי – בואו. הם היו המשפחה השנייה שראתה את הדירה, יום אחרי שיצאה למכירה, והם אלה שבסוף קנו אותה.

זה נשמע פשוט להגיד בואו, אבל כדי לדעת ולהכיר את הדירות בקריית השרון אני מחוברת למערכת מקצועית של מתווכים שמתריאה לי על כל דירה חדשה שמועלית למכירה, מחוברת לכ-20 קבוצות פייסבוק של נדל"ן, בקשר די יומיומי עם עשרות מתווכים אחרים, מסתובבת בשכונה לראות שלטי מכירה חדשים, וכמובן נושמת את יד 2. ספציפית הדירה הזו יוצגה על ידי משרד נהדר שאני עובדת איתו הרבה ( Lili Uzan & Emilie Pery Realestate services ) כך שכל הדרך עד לעסקה זרמה חלק יותר בזכות האמון וההיכרות בינינו.

חשוב להבין, חלק מהקונים חייבים לקנות משהו כי הם כבר מכרו, אבל חלק גדול מחפשים לאורך זמן. לפעמים לאורך שנה ויותר מזה. הם לא באמת נכנסים אחת לשבוע ליד 2 כדי לראות מה חדש, אין להם מערכת התראות, הם קונים שקטים שרוצים לעבור כשתגיע הדירה המתאימה. וברגע שבחרתם לעבוד עם מתווכ/ת הקונים האלה יוכלו להגיע לדירה שלכם. נדל"ן משפחתי

אם אתם מעוניים לעבור, ולא דחוף לכם עכשיו, פנו אלי או אל מתווכ/ת שאתם סומכים עליו/עליה, וספרו להם מה אתם מחפשים. כשתגיע הדירה המתאימה, אתם תדעו מזה. כל כך פשוט.

והקונים? מאושרים עד הגג. ובצדק 🙂 הדירה היפה הזו הולכת לשמש להם בית חם להרבה שנים.

שלכם,

טלי שטרנליכט יועצת נדל"ן בקריית השרון 052-3584390

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *