אני מאמינה

אני מאמינה שהלקוחות שלי אינטיליגנטים, מבינים, ומוכשרים. לכן, בכל תהליך קניה/מכירה/השכרה שמחה להשתמש בכישורים והיכולות שלכם כדי לקדם את התהליך אם תבחרו בכך. אנחנו יחד בדרך הזו, וההצלחה היא הצלחה משותפת שלכם ושלי.

אני מאמינה שגם אתם יודעים לפרסם ולחפש מודעות ביד 2. ולמרות זאת מאמינה שתהליך של מכירה ורכישה של דירה זה יותר מלמצוא את המודעה. זה לתמחר נכון, לצלם נכון, להציג את הדירה ללא מעורבות רגשית ולאפשר לקונים להתחבר, לאתר כמה אפשרויות, לסנן, להתקשר, לענות, לעשות משא ומתן, להתמודד עם עיכובים בדרך, עם לחץ לפעמים, להגיד את הדבר הנכון, ולהשאיר דלתות פתוחות. אם אתם מרגישים שאתם יכולים ורוצים לעשות את זה לבד ויש לכם את כל הזמן והאנרגיה הנדרשת – נפלא. אם תרצו את עזרתי – אני כאן.

אני מאמינה שהחלטות של קניה ומכירה של דירה הן החלטות גדולות שמשפיעות על חיינו באופן משמעותי. גם כלכלית אבל לא רק. לכן, לעולם לא אלחיץ אתכם, ואכבד את הזמן שאתם צריכים כדי לקבל החלטות.

אני מאמינה שנדל"ן הוא שוק של קונים ומוכרים, שגם אם לפעמים יש יתרון לאלה או לאלה, עם הזמן והסבלנות וניהול נכון של התהליך, אפשר למצוא את הקונה או המוכר הנכון.

אשמח לעזור גם לכם

טלי שטרנליכט